O nás

Triatlonový klub 3NT – TRINITY vznikol v roku 2012 na popud viacerých jednotlivcov, ktorí trénovali samostatne svoje tréningové plány. V kútiku duše ale niekde cítili potrebu zlepšovania sa pod jednotlivými trénermi a samozrejme tiež cítili potrebu socializovať sa v klube a porovnávať si časy na behu, plávaní, či prebehané kilometre na Železnej Studienke, alebo azda kto koľko nakrútil kilometrov na bicykli v Rakúsku a pod. Silné sociálne väzby a dlhoročné priateľstvá priaznivcov tohto mladého, ale dynamického športu, prerástli až v potrebu mať vlastný klub. A tak vznikol TRINITY triathlon club Bratislava.

Základné princípy:

  • sme klub pre členov,
  • sme aj na hobby aj na ELITE úrovni,
  • máme FUN factor, bavíme sa životom a športom,
  • máme radi všetky športy,
  • máme radi nielen tých, čo chcú s nami trénovať.

3NT – TRINITY triatlonový klub má viacero špecifikácii. Najzákladnejší, elementárny, princíp fungovania je členský prístup. Nemáme hlavného a najväčšieho samozvaného trénera všetkých čias, ale sme tu pre členov. Jednotliví tréneri na jednotlivé športy sa individuálne venujú tréningovej príprave a tréningovým procesom, čo sa odráža na vysokej kvalite tréningového procesu.

V klube TRINITY je momentálne viac ako 100 silných pretekárov a naše počty stále rastú. Našou ambíciou je byť najväčší a najsilnejší klub na Slovensku a časom vychovávať aj triatlonovú, a športovú mládež. Zároveň sa nehráme na majstrov sveta, okolia a priľahlých galaxií. Trénujú s nami totiž ľudia všetkých pohlaví, rás, náboženských vyznaní a tréningových výkonov. Jediným atribútom čo nás spája je potreba trénovať a dávať do športu 110 % a neustále sa zlepšovať. Trénujú za nás aj výkonní športovci na Ironmanských tratiach, ale aj pretekári, ktorí sa športom bavia, ktorích baví vyplavovanie endorfínov pri zdravom pohybe a v dobrom kolektíve.

Tréningový proces sa skladá z ingrediencií bohatých na plávanie, cyklistiku i beh. Na viacerých športoviskách máme prenajaté bazény, atletické dráhy, haly, a samozrejme aj trénerov. Naše profesionálne bežecké tréningy sa odohrávajú na Železnej studničke, Mladej Garde či v krytej hale Elán. Pokiaľ počasie dovolí, vídať nás môžete na cestnom, či horskom bicykli, a pokiaľ snehu napadalo dostatočne, tak drieme a potíme pri spinningu alebo na bežkách, či si len tak užívame lyžovanie, snowboard, a pod. Veď nie je všetko len o neustálom tréningu, preto radi zapájame spoločnú regeneráciu alebo spoločné skupinové posilňovacie cviky, či wellness.

Princíp antickej kalokagatie teda harmónia tela aj ducha dodržujeme tiež silným socializovaním sa, stretávaním sa na rôznych spoločenských aj vymyslených akciách a klub 3NT je pre mnohých druhým domovom.

Ak sa Vám páči náš prístup a chceli by ste sa stať členom nášho klubu alebo sa len dozvedieť viac, alebo máte pre nás zaujímavú ponuku na spoluprácu, kontaktujete nás prosím na niektorých z uvedených e-mailových adries.

Váš 3NT | TRINITY triathlon club Bratislava.