Druhý augustový víkend sme sa už tradične zúčastnili šprint triatlonu v Starej Turej, tentokrát v počte skoro troch desiatok našich pretekárov. Kopcovitá cyklistická trať na myjavských kopaniciach dala pri obednom štarte a vysokých teplotách zabrať, ale nikomu neprestali fungovať nohy a všetci sme došli do cieľa. V náročnej konkurencii medzi mužmi (napriek tomu, že #twotimesworldchampion Ondro Kubo je ešte v regeneračnej fáze po zranení a preto bol tentokrát iba v roli supporta) sme v TOP 15 obsadili štyri miesta zásluhou Filipa, Mareka, Ďuriho a Jančiho, a získali sme taktiež kompletnú bedňu v kategórií 35-39. Na stupne víťazov vo svojich kategóriach dosiahli aj Robo Vetrák, Tobi a “Kešu” a medzi ženami sme v rôznych kategóriach získali zlatú, striebornú aj bronzovú medailu vďaka Andrejke, Lydke a Katke. Gratulujeme ale samozrejme všetkým, ktorým sa v týchto tažkých letných podmienkach podarilo dojsť do cieľa a tešíme sa na ďalší ročník!