Posledný júlový víkend sa konali majstrovstvá Slovenska v kros triatlone už tradične v Banskom Studenci. Počasie opäť nesklamalo a pretekárom neuľahčilo už aj tak náročnú trať, keď výdatné zrážky rozbahnili cyklistickú aj bežeckú trať. V starších žiakoch sme mali iba jedného pretekára Tima, ktorý obsadil pekné 4. miesto. Medzi dospelými nás reprezentovali 3 pretekári a to Timov ocino Tomáš, Martin a Lydka. Tomáš obsadil vo svojej kategórii 15. miesto, Martin skončil vo svojej kategórii na 6. mieste a Lydka sa stala vicemajsterkou Slovenska, keď si dobehla pre pekné 2. miesto celkovo medzi ženami. Nabitý augustový program odštartuje už hneď prvý víkend, kde sa predstavíme na triatlone v Starej Turej.