Sezóna ubehla rýchlo, a mali sme tu posledné triatlonové preteky v Slovenskom pohári, ktoré boli zároveň aj žiacke Majstrovstvá Slovenska. Na posledné preteky sme zmobilizovali celý klub, aby sa nás prišlo čo najviac rozlúčiť s triatlonovou sezónou a pomôcť nám zabojovať o prvé miesto v klubovej súťaži. Myslím, že štart 65 jednotlivcov a 23 štafiet hovorí za všetko.

V kategórii nádeje C dokázala Linduška vyhrať medzi dievčatami a v kategórii nádeje B Leo obsadil celkovo 1. miesto – čiže obaja sa stali majstrami Slovenska. Oliverovi tesne ušla medaila v kategórii mladších žiakov. V šprint triatlone medzi ženami jasne dominovala Lydka, keď vyhrala celkovo, Slávka obsadila 3. miesto vo svojej kategórii a Blanka svoju kategóriu vyhrala. Medzi mužmi obsadil Ondrej 2. miesto, Filip skončil celkovo 3. a jasne vyhral kategóriu juniorov a tesne za ním celkovo dobehol Matej, ktorý v kategórii obsadil 3. miesto. Vo svojej kategórii sa postavili na pódium aj Rado Stretavský, ktorý obsadil 2. miesto a Rado Bobrík, ktorý skončil na 3. mieste. V štafetách obsadila 2. miesto štafeta v zložení Lydka, Ondrej a Matej a na 3. mieste skončila štafeta v zložení Nia, Filip a Marek. V žiackej kategórii sa naša štafeta tesne umiestnila na 4. mieste v zložení Zuzka, Andrej a Matej. Už iba počkať na spočítanie všetkých bodov a budeme vedieť celkové výsledky Slovenského triatlonového pohára. Tento víkend organizujeme už tradičný duatlon v Trenčianskych Tepliciach, kde sa budú konať aj Majstrovstvá Slovenska v kategórii ELITE a zároveň to budú posledné preteky v rámci Slovenského pohára v tejto sezóne.