Triatlonová sezóna je úspešne za nami, sezóna bežeckých pretekov pred nami. Nedeľa prvého októbra patrila maratónu v Košiciach a samozrejme sme sa na tomto podujatí zúčastnili aj my. Jubilejný stý ročník si nenechalo ujsť viacero pretekárov, zastúpenie sme mali takmer na všetkých tratiach od maratónu až po štafety. Podmienky a počasie bolo naklonené dobrým výkonom, napokon sa to aj potvrdilo. Podarilo sa nám dosiahnuť niekoľko výborných výkonov, najúspešnejším bol určite Ondrej Kubo. Po náročnom súboji si dobehol po štvrté miesto v rámci Majstrovstiev Slovenska v maratóne v skvelom osobnom rekorde 2:25:05. Kompletné výsledky sú priložené na konci článku. V maratóne nás okrem Ondra vzorne reprezentovali aj Ľubo Hulla, Vladko Eckert, Rado Stretavský a Kubo Kuvik. Na polovičnej trati to boli Jaruš a Zuzike, a tiež Paťo Lopušný a Lukášovia – Zámečník a Fogaš, V štafetách zase Malko. 100. ročník sme si naozaj užili. Organizátorom ďakujeme za podarený športový víkend, výbornú atmosféru počas podujatia a bezproblémový priebeh podujatia. Do Košíc sa určite radi vrátime aj budúci rok.