Prvý aprílový víkend sa v Bratislave konal bežecký sviatok, ktorým je jedno z najväčších bežeckých podujatí na Slovensku, a to ČSOB Maratón. V rámci tohto podujatia sa konajú aj sprievodné bežecké podujatia – preteky detí, minimaratón, desiatka a štafety. My sme mali zastúpenie vo všetkých kategóriách. Medzi deťmi to boli – Filipko, ktorý obsadil 2. miesto, Miška skončila na tretom mieste, ďalej Samko, Alex a tiež Timo, ktorý v najstaršej kategórii detí obsadil 2. miesto. Minimaratón si zabehli Kiko, ktorý obsadil 2. miesto, Daniel, Tobi a Simon. Na vzdialenosti 10 km sme bežali Ďuri a Matej, ktorý si opäť obliekli farby BMSC, pričom Ďuri skončil celkovo na peknom 4. mieste a dobehol ako prvý Slovák a Matej dobehol celkovo na 7. mieste. Janči pokračuje v nadstavenom trende zo Zimných sérii a opäť dokázal vyhrať svoju vekovú kategóriu. Vzdialenosť 10 km si odbehli aj Andrej, Slávka a Janka. V polmaratóne nás skvele reprezentovali Lukáš, Vladko, Rasťo a Ľuboš. Kráľovskú disciplínu, ktorou je maratón, odbehli v našich farbách Vladko a Daniel. Preteky sa rozbiehajú a ďalším podujatím, na ktorom sa predstavíme, je opäť jeden z najväčších bežeckých pretekov, a tým je Devín – Bratislava, ktorý sa koná v polovici apríla, a víkend na to tu máme prvý tohtoročné preteky v duatlone – Žitavsky duatlon v Kravanoch nad Dunajom.