Prvý júlový víkend sa niektorí naši pretekári postavili na štart piešťanského Black Swans triatlonu. Účastníci mali na výber spomedzi štyroch disciplín. Na štarte stredného triatlonu sme mali Rada, ktorý sa v konečnom poradí umiestnil vo svojej kategórii na skvelom 3. mieste. V posledných rokoch čoraz obľúbenejšom akvabiku (kombinácia plávania a bicykla) štartoval náš Jožko, ktorý po 1,9 km vo vode a 90 km bicyklovania obsadil v hlavnej kategórii 3. priečku. Štartovka olympijského triatlonu bola z našej strany slabšia, no aj napriek tomu sa nášmu Lukášovi podarilo umiestniť na druhom mieste vo svojej kategórii. Na najkratších vzdialenostiach šprint triatlonu  si Ondrej dobehol do cieľa po druhé miesto vo svojej kategórii, Peter M. Bol najúspešnejší, keď svoju vekovú kategóriu vyhral a Martinovi sa ušla strieborná medaila vo kategórii 55-59 ročných. Tešíme sa z úspechov našich pretekárov a začíname s prípravou na ďalší víkend, tentokrát v Košiciach na MSR elite v superšprinte.