how to create your own site for free
30.11 sme sa zúčastnili vyhlásenia výsledkov slovenských pohárov STÚ - alebo inak povedané - jediného momentu, kedy sa my triatlonisti navzájom vidíme inak oblečení, než v trisuitoch :D Niektorí z nás si išli prevziať svoje vlastné ceny, iní zasa ako zástupcovia chorých/trénujúcich. Aj napriek výpadku našich dvoch ťahúňov Ondra a Kiky v tejto sezóne kvôli zraneniu sme si odniesli slušnú porciu pohárov - 20 individuálnych a 3 klubové. V každej disciplíne (triatlon/duatlon/akvatlon/kros triatlon/zimný triatlon) sa vždy "zadarilo" aspoň jednému z nás, najviac úspechov sme však zožali v triatlone. Mimoriadne dobre sa túto sezónu darilo najmä nežnej polovici klubu: Lýdia brala prvé miesta v absolútnom poradí žien v triatlone aj krose, Lara stála na stupňoch v triatlone (2) a akvatlone (3), Kika aj napriek nízkej účasti získala dvakrát bronz, no a v tých najvážnejších kategóriach opäť hviezdili Ingrid s Jankou, ktoré si tiež odniesli domov každá po dvoch pohároch. 
U mužov potešil Marek druhým miestom absolútne, taktiež Robo (2), Dago (3), František (1) a dvaja Matúšovia - jeden v duatlone (1) a druhý v zimnom triatlone (2). Zo žiakov dosiahol na stupne víťazov naša bežecká raketa Franči (3).
Čo sa klubovej sútaže týka, v krose a duatlone sme sa umiestnili na druhom mieste, čo nás ale potešilo bolo opätovné obhájenie prvého miesta klubov v triatlone, na čom máme zásluhu všetci, čo sme sa zúčastnili aspoň jedného preteku. Sme radi, že sa nám aj tento roka podarilo navzájom sa pozitívne vyhecovať k lepším výkonom, a aj sme sa pri tom zabavili. Podobnú taktiku si teda nesieme so sebou aj do zimnej prípravy, ktorá je už v plnom prúde...