how to create your own web page for free
Tak a posledný pretek tejto triatlonovej sezóny je za nami! Pre nás o to výnimočnejší, že ním boli Majstrovstvá Slovenska v duatlone v našej réžii. Do centra Trenčianskych Teplíc sme teda docestovali už v piatok, aby sme mohli všetko pripraviť. Sobotu sme tak strávili stavaním depa, umiestňovaním zábran, značením trate a pripravovaním štartových balíčkov. Večer sme vyslali Zajka s Jančim na stretnutie výkonného výboru a my sme zatiaľ ako vždy podávali výborný výkon v pripravovaní sa na nasledujúci deň ;) 
V nedeľu sme sa zobudili do ideálneho duatlonového počasia a odštartovali preteky detskými a žiackymi kategóriami. Tam hviezdili súrodenci Salazarovci, ktorí každý vyhrali svoju kategóriu a takisto Šimon, ktorý bral zemiakovú medailu. Nasledovali naši najmenší, ktorí nás na domácom preteku potešili hojnou účasťou. Na trati tak statočne bojovali sestry Búzekové, súrodenci Vajdovci a Pavlíkovci, Peťka, Zuzka, Oliver a nakoniec aj naše najmenšie hrdinky na svojom prvom preteku - Linduška a Miška. 
Nasledovalo vyhlásenie výsledkov detských kategórii a o pol tretej sa už všetci sústredili na štart hlavnej kategórie, ktorá bola zároveň aj - už spomínanými - Majstrovstvami Slovenska. Na pláne bol 5-kilometrový beh promenádou Teplíc a miestnym parkom, následne vysoko výživná cyklistika cez kopec Machnáč a potom už len 2,5-kilometrový "dobeh" do cieľa, kde na pretekárov už čakali naše najmenšie baby s medailami. Naše želiezko v ohni Ondro Kubo si po nešťastnej letnej sezóne prišiel po titul duatlonového majstra a v ženách zas Lýdia získala bronzovú medailu. Ostatní si tiež výdatne zapretekali a prichádzali vyčerpaní po výkone do cieľa. 
Po vyhlásení výsledkov sme sa usilovne pustili do upratovania a o pol hodinu by už nikto nepovedal, že na Teplickom námestí sa bojovalo o tituly majstrov Slovenska.

Naše poďakovanie patrí všetkým našim sponzorom; 
mestu Trenčianske Teplice a pani primátorke za možnosť tento pretek uskutočniť; 
Leskymu za moderovanie a vytvorenie atmosféry;
našej Jaruš, ktorá vybavila organizačné veci typu uzatvorenie cesty na cyklistickú trať a presvedčila pánov cestárov, aby nezačali pokladať nový asfalt na trati akurát tento víkend ;D (ďakujeme firme Swietelsky) ; 
Zuzke ako domácej pani za poskytnutie celého zázemia a tradičné trenčianske kúpeľné oplátky; 
ujovi Ježíkovi za výborné domáce jedlo a trpezlivosť s nami, čo sme neboli na vojne :D;
VOS-TPK a Norovi za perfektnú časomieru;
Tomášovi za fotky a videá;
Zajkovi za nestratenie nervov, pri situáciách ako keď šiesti primitívi polhodinu stavajú a presúvajú jeden stan :D
a všetkým triniťákom v ružových tričkách, ktorí prišli, aj keď nemuseli a pomáhali či už na trati, občerstvovačke, registrácií alebo v cieli...podarilo sa to vďaka nám všetkým. 
No a v neposlednom rade by to nešlo ani bez vás všetkých - pretekárov, rodičov, trénerov, vodičov, supportov a divákov, ktorí ste sa svojím podielom účastnili na našom podujatí. ĎAKUJEME! 
Veríme, že sa vám "u nás" páčilo a dúfame, že sa vidíme aj takto o rok - cestárov sme už na cestu pustili, takže sa všetci môžeme tešiť na nový asfalt na Machnáči :D

Výsledky